Верификација на возраста

За да ја користите веб-страницата Alphagreenvape, мора да имате 21 година или повеќе. Ве молиме, проверете ја вашата возраст пред да влезете на страницата.

Ние користиме колачиња за да ја подобриме нашата веб-страница и вашето искуство при прелистување на истата. Продолжувајќи да ја разгледувате нашата веб-страница, ја прифаќате нашата политика за колачиња

Извинете, вашата возраст не е дозволена

ЗА НАС

2223

Шенжен Alphagreen vape копродукции, Ltd е основана во 2018 година, кој е производител специјализиран за истражување, развој и производство на хардвер Vape. Се наоѓаме во Шенжен, со удобен пристап до транспорт. Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети на различни пазари низ целиот свет.

Имаме над 50 вработени, годишна бројка за продажба што надминува 24 милиони УСД. Нашите добро опремени капацитети и одлична контрола на квалитетот во текот на сите фази на производство ни овозможуваат да гарантираме вкупно задоволство на клиентот.

9
5fceea16
9

Како резултат на нашите производи со висок квалитет и истакната услуга за клиенти, се здобивме со глобална продажна мрежа која достигнува до Северна Америка и Европа.

Ние сме динамичен, млад и амбициозен тим.

Нашата цел е „Размисли многу, биди одличен“. Апсорбирајте нови идеи, строго контролирајте го квалитетот, сеопфатната услуга за следење производи. Ние би сакале да изградиме победа-победа и да создадеме светла иднина 

Ние се однесуваме кон секој клиент со наш ентузијазам и искреност, сметајќи го секој клиент како наш убав пријател.

840x574 AIO(1)

Ние сме решени да користиме висококвалитетни суровини за производство на нашите производи, 300k касети и пенкало за еднократна употреба 200k месечно, секогаш добиваме добри повратни информации од клиентите. 

Доколку сте заинтересирани за некој од нашите производи или сакате да разговарате за обичај за нарачката, слободно контактирајте не. Со нетрпение очекуваме да формираме успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.

ИСПИТУВАЈТЕ ги НАШИТЕ УРЕДИ