Верификација на возраста

За да ја користите веб-страницата Alphagreenvape, мора да имате 21 година или повеќе. Ве молиме, проверете ја вашата возраст пред да влезете на страницата.

Ние користиме колачиња за да ја подобриме нашата веб-страница и вашето искуство при прелистување на истата. Продолжувајќи да ја разгледувате нашата веб-страница, ја прифаќате нашата политика за колачиња

Извинете, вашата возраст не е дозволена

Пенкало за еднократна употреба со приклучок за полнење на портата AD10 CBD / THC / Delta 8 долен, без тежок метал со чист вкус и голема пареа

Краток опис:

Краток опис pen AD10 CBD / THC / Delta 8 pod пенкало за еднократна употреба е специјално дизајнирано од AlphaGreen, со чист вкус и поголема пареа. Имаме професионален тим за истражување и развој и добра услуга за предсолење, после солење. Нашите производи се со добри повратни информации и висок квалитет. Правило е дека квалитетот е живот. Очекувам да соработуваме со вас.


 • F0B Цена: 1,93 - 2,13 американски долари / парче
 • Мин. Количина на нарачка: 100 парчиња
 • Способност за снабдување: 300 000 парчиња / месец
 • Пристаниште: Шенжен
 • Услови на плаќање: T / T, PayPal, L / C, D / A, D / P
 • Детали за производот

  Како производител на хардвер за vape во Кина, ја имаме најпрофесионалната работилница за GMP. Ние нудиме не само висококвалитетни различни видови кертриџи, туку и нови видови пенкало за еднократна употреба. Ние постојано развиваме нови производи. Ние обезбедуваме OEM / ODM услуга за нашите клиенти, вие би можеле да бидете еден од нив како клиент со бела етикета. Уште повеќе, услугата за клиенти со 5 arsвездички е нашиот мотор за раст на CBD индустријата на долг рок. Освенкертриџ и пенкало, ние, исто така обезбеди вапе додатоци и прилагодени пакети.

   

  1. Производ воведување на Пенкало за еднократна употреба за еднократна употреба AD10 CBD / THC Pod

  Пенкало за еднократна употреба AD10 CBD / THC / Delta 8 pod е нашиот најнов производ специјално дизајниран од нашиот тим за истражување и развој и работи добро и за маслото CBD, THC и Delta 8. Изгледот на подот за еднократна употреба АД10 е навистина одличен. Само со големина L 73 mm & W 20 mm & T 9 mm, исто како парче чоколадо. Затоа, тоа е многу популарно на продажниот пазар. Пренослив е, импресивен,

  AD10 за еднократна употреба Vape pod е една ставка која се продава најжестоко на пазарот на CBD, THC или Delta 8. Големината е многу пријатна за носење кога ќе излезете да направите нешто и навистина е кул. Иако користиме батериска ќелија од одделение А и друга суровина, нашата цена е навистина добра. Ние сме фабрички за снабдување на финални пенкала за еднократна употреба за вас.

  Дупките за внесување на пенкала AD10 се 1,7 mm, но пареата е толку поголема. Најважно, специјалната структура го прави погоден за различен вискозитет на маслото. Да ви даде непречено vaping.

  Ние користиме PCTG како материјал за резервоар за масло, PCTG е еден вид пластика, но нема лошо влијание врз вашето здравје. PCTG е широко користен како храна, пијалок и медицински контејнер.

  Капацитетот на батеријата е 280mAh и е тотално доволен за исфрлање на еден грам масло, и се полни со приклучок за долно полнење, не грижете се дека батеријата ќе умре пред да истече маслото. 

   

  2. Параметар на производот (спецификација) на  Пенкало за еднократна употреба за еднократна употреба AD10 CBD / THC Pod

  Име на производот

   Кертриџ со вапе CBD / THC / AD10

  Материјал

     Калем од метал / пластика / керамика

  Капацитет на резервоар

  0,5 мл

  Димензија

  L 84мм и Ш 17мм и Т 7мм

  Дупка за внесување на масло

  2 * 1.0мм / 1.5мм / 1.7мм (прилагодена големина

  Тип на совет

  Зашрафете се

  Отпорност

  1,4Ω

  Капацитет на батеријата

  280mAh

  OEM / ODM

   Поддршка

   

  meilyong (4)

  3. Карактеристика на производот и примена на Пенкало за еднократна употреба за еднократна употреба AD10 CBD / THC Pod

  --— Pod пенкало за еднократна употреба, лесно и тенка.

  ——Со приклучок за полнење.

  —— Без хеви метал, тип без олово.

  —— Облека за различни типови на масла CBD / THC.

  - Без дизајн на протекување.

  —— Специјална керамичка формула

  - Поддржете ги услугите за OEM / ODM

  4. Карактеристика на производот и примена на Пенкало за еднократна употреба за еднократна употреба AD10 CBD / THC Pod

  Tank PCTG Резервоар за масло, капацитет од 0,5 ml.

  ② Пренослив и мини.

  ④ Прилагодено печатење на логото и различна боја на врвот, направете ваш сопствен бренд.

  Battery 280mAh батерија со голем капацитет со приклучок за полнење, но е од типот без полнење.

  Port Приклучок за полнач во долниот дел.

  meilyong (5)
  meilyong (6)
  meilyong (7)
  meilyong (3)
  meilyong (8)
  meilyong (2)
  meilyong (1)

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја