на Кина AD10 CBD/THC Pod Vape пенкало за еднократна употреба со долна порта за полнење Производител Керамичка намотка без тежок метал со чист вкус и голема пареа Фабрика и производители |Алфагрин вап

Потврда за возраста

За да ја користите веб-страницата Alphagreenvape, мора да имате 21 година или повеќе.Ве молиме проверете ја вашата возраст пред да влезете на страницата.

Ние користиме колачиња за да ја подобриме нашата веб-локација и вашето искуство при прелистување.Продолжувајќи да ја прелистувате нашата веб-локација, ја прифаќате нашата политика за колачиња

Извинете, вашата возраст не е дозволена

AD10 CBD/THC Pod Vape пенкало за еднократна употреба со долна порта за полнење Керамичка калем за производителот без тежок метал со чист вкус и голема пареа

Краток опис:

Ние обезбедуваме AD10 Vape CBD/THC/Delta 8 или 9 пенкало за еднократна употреба.Тоа е голема пареа и чистиот вкус гарантираат квалитетно искуство.Имаме информиран продажен персонал кој може да ве води до производите што се најпогодни за вашите потреби и секогаш се тука да ви помогнат при вашето патување.Ние продаваме само производи со највисок квалитет.Што за возврат им дава на нашите клиенти најдоброто можно искуство.Во alphagreen, нашата мисија е да ги снабдуваме нашите клиенти со производи со највисок квалитет на пазарот денес и да ги увериме истите клиенти дека alphagreen нуди најдобра услуга на пазарот.Со нетрпение очекуваме да работиме со вас во иднина.


 • Цена на F0B:САД $1,88 - 2,15 / парче
 • Мин. Количина на нарачка:100 Парчиња
 • Способност за снабдување:300.000 парчиња / месец
 • Пристаниште:Шенжен
 • Услови на плаќање:T/T, PayPal, L/C, D/A, D/P
 • Детали за производот

  Како производител на vape хардвер во Кина, ја имаме најпрофесионалната работилница за GMP.Нудиме не само висококвалитетни различни видови касети, туку и нови типови пенкала за еднократна употреба.Ние постојано развиваме нови производи.Ние обезбедуваме OEM/ODM услуга за нашите клиенти, а вие би можеле да бидете еден од нив како клиент за бела етикета.Уште повеќе, услугата за клиенти со 5 ѕвезди е нашиот мотор за раст во индустријата за варење CBD на долг рок.Освенкертриџиvape пенкало, ние, исто такаобезбедивапа додатоцииприлагодени пакети.

   

  1. Производ Воведување наAD10 CBD/THC Pod Vape пенкало за еднократна употреба

  AD10 CBD/THC pod vape пенкало за еднократна употреба е едно од нашите најнови лансирани пенкало за еднократна употреба во стилот на пуф-бар, тоа е специјално за CBD/THC масло.Ја доби формата на телото слична на шипката, популарен стил на пазарот за никотинска сол, така што ова ќе биде популарен стил на пенкало за еднократна употреба на пазарот.Ги има сите предности што ги има една шипка.Пренослив, компактен, доволно лесен за да можете да го носите каде било, да го испарувате во секое време.

  Тоа е пенкало за еднократна употреба од мини тип на под, се чувствувајте одлично кога го држите при рака.Ние користиме пластична обвивка за да ги намалиме трошоците за ова пенкало со мешунки, така што цената не е толку скапа како другите производи со CBD pod.

  Иако најголемата големина на отворот за внесување масло е 1,7 mm, специјалната структура ја прави одличната стапка на апсорпција.Користете помала големина на внесот на масло, но можете да испарувате полесно.

  Ние користиме PCTG како материјал за резервоарот за масло, PCTG е еден вид пластика, но нема лошо влијание врз вашето здравје.PCTG е широко користен како храна, пијалок и медицински контејнер.

  Батеријата што ја користиме батерија од класа А со капацитет од 280 mAh, сосема е доволна да испари еден грам масло, бидејќи батеријата се намалува за време на складирањето (Ние ја проверуваме секоја батерија и ја старееме секоја батерија пред да ја испратиме), за да го спречиме овој проблем, дизајниравме уред за полнење порта на дното.Така, не треба да се грижите за проблемот со батеријата.

   

  2. Параметар на производот ( Спецификација ) наAD10 CBD/THC Pod Vape пенкало за еднократна употреба

  Име на производ

  CBD/THC vape кертриџ/ AD10

  Материјал

  Метал/пластика/керамички калем

  Капацитет на резервоарот

  0,5 мл

  Димензија

  Д 84мм и Ш 17мм и Т 7мм

  Дупка за внесување масло

  2*1,0мм/1,5мм/1,7мм (прилагодена големина)

  Тип на совет

  Зашрафете

  Отпор

  1,4 Ω

  Капацитет на батеријата

  280 mAh

  OEM/ODM

  Поддршка

  мелионг (4)

  3. Карактеристика на производот и примена наAD10 CBD/THC Pod Vape пенкало за еднократна употреба

  ——Вејп пенкало за еднократна употреба, лесно и тенко.

  ——Со приклучок за полнење.

  ——Без хеви метал, тип без олово.

  ——Одговараат за различни типови на CBD/THC масло.

  ——Дизајн без истекување.

  —-Специјална керамичка формула

  ——Поддржете ги услугите OEM/ODM

  4. Карактеристика на производот и примена наAD10 CBD/THC Pod Vape пенкало за еднократна употреба

  ① PCTG резервоар за масло, капацитет од 0,5 ml.

  ② Пренослив и мини.

  ④ Прилагодено печатење на лого и различна боја на врвовите, направете сопствен бренд.

  ⑤ Батерија со голем капацитет од 280 mAh со приклучок за полнење

  ⑥ Приклучок за полнач на дното.

  мелионг (5)
  мелионг (6)
  мелионг (7)
  мелионг (3)
  мелионг (8)
  мелионг (2)
  мелионг (1)

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја