Верификација на возраста

За да ја користите веб-страницата Alphagreenvape, мора да имате 21 година или повеќе. Ве молиме, проверете ја вашата возраст пред да влезете на страницата.

Ние користиме колачиња за да ја подобриме нашата веб-страница и вашето искуство при прелистување на истата. Продолжувајќи да ја разгледувате нашата веб-страница, ја прифаќате нашата политика за колачиња

Извинете, вашата возраст не е дозволена

Контактирајте не

Контактирајте го тимот на AlphaGreen

Адреса

5-ти кат, број 3 зграда, индустриски парк Jiи Ан Таи,

 Пат Тијан Фу, област Баоан, Шенжен, Кина

Е-пошта

Телефон

+86 13559135783

 

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја