Verifikimi i Moshës

Për të përdorur faqen e internetit Alphagreenvape duhet të keni moshën 21 vjeç ose më shumë. Ju lutemi verifikoni moshën tuaj para se të hyni në sit.

Ne përdorim cookies për të përmirësuar faqen tonë të internetit dhe përvojën tuaj duke shfletuar atë. Duke vazhduar të shfletoni faqen tonë të internetit, ju pranoni politikën tonë të cookies

Na vjen keq, mosha juaj nuk lejohet

RRETH NESH

2223

Shenzhen Alphagreen vape Co, Ltd, themeluar në 2018 e cila është një prodhues i specializuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e Hardware Vape. Ne jemi të vendosur në Shenzhen, me qasje të përshtatshme transporti. Të gjitha produktet tona janë në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe vlerësohen shumë në një larmi tregjesh të ndryshme në të gjithë botën.

Ne kemi mbi 50 të punësuar, një shifër vjetore e shitjeve që tejkalon 24 milion USD. Objektet tona të pajisura mirë dhe kontrolli i shkëlqyeshëm i cilësisë në të gjitha fazat e prodhimit na mundëson të garantojmë kënaqësinë totale të klientit.

9
5fceea16
9

Si rezultat i produkteve tona me cilësi të lartë dhe shërbimit ndaj klientit në këmbë, ne kemi fituar një rrjet global të shitjeve që arrin Amerikën e Veriut dhe Evropën.

Ne jemi një ekip dinamik, i ri dhe ambicioz.

Qëllimi ynë është "Mendo shumë, bëhu i shkëlqyeshëm". Absorboni ide të reja, kontrolloni në mënyrë rigoroze cilësinë, shërbimin gjithëpërfshirës për ndjekjen e produkteve. Ne do të dëshironim të krijonim një situatë të favorshme dhe të krijonim një të ardhme të ndritur 

Ne e trajtojmë çdo klient me entuziazmin dhe sinqeritetin tonë, e konsiderojmë çdo klient si mikun tonë të bukur.

840x574 AIO(1)

Ne jemi të vendosur të përdorim materiale të papërpunuara me cilësi të lartë për të prodhuar produktet tona, fishekë 300k dhe laps të disponueshëm 200k në muaj, gjithmonë të marrim komente të mira nga klientët. 

Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga produktet tona ose dëshironi të diskutoni për një porosi të personalizuar, mos ngurroni të na kontaktoni. Ne shpresojmë të krijojmë marrëdhënie të suksesshme biznesi me klientë të rinj në të gjithë botën në një të ardhme të afërt.

TESTONI PAJISJET TONA