Verifikimi i Moshës

Për të përdorur faqen e internetit Alphagreenvape duhet të keni moshën 21 vjeç ose më shumë. Ju lutemi verifikoni moshën tuaj para se të hyni në sit.

Ne përdorim cookies për të përmirësuar faqen tonë të internetit dhe përvojën tuaj duke shfletuar atë. Duke vazhduar të shfletoni faqen tonë të internetit, ju pranoni politikën tonë të cookies

Na vjen keq, mosha juaj nuk lejohet

AD03 CBD / THC Flakë e disponueshme me Vape me Prodhues Porti të Rimbushshëm Spiral Qeramike Pa Metal të Rëndë me Shije të Pastër dhe Avull të Madh

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i shkurtër : Ne prodhojmë dhe furnizojmë stilolapsin e disponueshëm të disponueshëm AD03 CBD / THC, dizajni i mirë i pamjes së vapës sjell shumë konsumatorë të rregullt. Përveç kësaj, ne kemi bashkëpunuar me disa kompani të licencuara të kanabisit BIG për vite, duke mbuluar pjesën më të madhe të tregut të Amerikës së Veriut dhe Evropës. Ne po presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.


 • F0B Çmimi: 1,85 dollarë amerikanë - 2,0 / copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë
 • Aftësia e furnizimit: 300,000 Copë / Muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: T / T, PayPal, L / C, D / A, D / P
 • Detaje të Produktit

  Si prodhues i pajisjeve vape në Kinë, ne kemi dyqanin më profesional të punës GMP. Ne ofrojmë jo vetëm lloje të ndryshme fishekësh me cilësi të lartë, por edhe lloje të reja stilolaps të disponueshëm. Ne jemi vazhdimisht në zhvillim e produkteve të reja. Ne ofrojmë shërbimin OEM / ODM për klientët tanë, ju mund të jeni njëri prej tyre si klient i etiketës së bardhë. Për më tepër, shërbimi ndaj klientit me 5 yje është motori ynë i rritjes në industrinë e vapave CBD për një periudhë afatgjatë. Përveçfishek dhe stilolaps vape, ne gjithashtu sigurojnë vape aksesorë dhe pako të personalizuara.

   

  1. Prezantimi i produktit të Pena e disponueshme AD03CBD / THC e disponueshme

  Pena e disponueshme e disponueshme AD03 CBD / THC është një nga stilolapsët tanë të disponueshëm më të njohur dhe më të qëndrueshëm. It'sshtë një stilolaps i tipit mini të disponueshëm dhe është stilolapsi më i ngjashëm me pamjen e duhanit. Madeshtë bërë me majë qeramike rezervuar xhami, bronzi pa plumb dhe pambuk të gradës së lartë.

  Megjithëse madhësia më e madhe e vrimës së marrjes së vajit është 1.7 mm, struktura e veçantë bën shkallën e madhe të thithjes. Përdorni madhësi më të vogël të marrjes së vajit, por mund të vaponi më mirë.

  Bateria që ne përdorim një bateri grade me kapacitet 350mAh, është mjaft e mjaftueshme për të zbrazur një gram vaj, sepse bateria zvogëlohet gjatë ruajtjes (Ne inspektojmë çdo bateri dhe vjetërsojmë secilën bateri para se të dërgoni), për të parandaluar këtë problem, ne kemi krijuar një rimbushje port në pjesën e poshtme. Kështu që nuk keni nevojë të kujdeseni për problemin e baterisë.

   

  2. Parametri i produktit (Specifikimi) i  Pena e disponueshme AD03 CBD / THC

  Emri i produktit

   Fishek flete CBD / THC / AD03

  Materiali

     Spiralja metalike / qelqi Pyrex / Qeramike

  Kapaciteti i rezervuarit

  1.0ml / 0.5ml

  Dimensioni

  D 10,5 mm & L 94,3 / 106 mm

  Vrima e marrjes së vajit

  2 * 1.0 mm / 1.5 mm / 1.7 mm Size Madhësia e personalizuar

  Lloji i këshillës

  Vidhni

  Rezistenca

  1.5Ω

  Kapaciteti i baterisë

  350mAh

  OEM / ODM

   Mbështetje

   

  3. Tipari i Produktit dhe Zbatimi i Pena e disponueshme AD03 CBD / THC

  —— Shkalla e lartë e thithjes, kostum për vaj të trashë. (Vrima e marrjes së vajit e personalizueshme)

  ——Me port të karikueshëm.

  ——Je Metal i Rëndë, i tipit pa plumb.

  —— Padinë për lloje të ndryshme të vajit CBD / THC.

  —— Asnjë Dizajn i Rrjedhjeve.

  —— Formula speciale qeramike

  ——Mbështetni Shërbimet OEM / ODM

  4. Detajet e Prodhimit të Pena e disponueshme AD03 CBD / THC

  In Injektoni lehtësisht vajin THC ose CBD, kapacitetin e rezervuarit 0.5ml & 1.0ml.

  ② Plotësisht nuk ka metal të rëndë.

  Rate Shkalla e lartë e thithjes së vajit, përshtatet për vaj me trashësi të ndryshme.

  Printing Printimi i logos me porosi dhe ngjyra e ndryshme e tipit, bëni markën tuaj

  Type Lloji mini, 1gram vetëm 106 mm.

  Battery 350mAh bateri me kapacitet të madh, e mjaftueshme për një gram.

  Port Porta e karikuesit në pjesën e poshtme.

  AD03 CBDTHC Disposable Vape Pen With Bottom Rechargeable Port Manufacturer Ceramic Coil No Heavy Metal with Pure Taste and Big Vapor (3)
  AD03 CBDTHC Disposable Vape Pen With Bottom Rechargeable Port Manufacturer Ceramic Coil No Heavy Metal with Pure Taste and Big Vapor (5)
  AD03 CBDTHC Disposable Vape Pen With Bottom Rechargeable Port Manufacturer Ceramic Coil No Heavy Metal with Pure Taste and Big Vapor (7)
  AD03 CBDTHC Disposable Vape Pen With Bottom Rechargeable Port Manufacturer Ceramic Coil No Heavy Metal with Pure Taste and Big Vapor (4)

  AD03 CBDTHC Disposable Vape Pen With Bottom Rechargeable Port Manufacturer Ceramic Coil No Heavy Metal with Pure Taste and Big Vapor (1) AD03 CBDTHC Disposable Vape Pen With Bottom Rechargeable Port Manufacturer Ceramic Coil No Heavy Metal with Pure Taste and Big Vapor (2)


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni