China AD03 CBD/THC Stilolaps njëpërdorimshëm vape me port të rikarikueshëm në fund Prodhuesi spirale qeramike Pa metal të rëndë me shije të pastër dhe avull të madh Fabrika dhe prodhuesit |Vapa alfagreen

Verifikimi i moshës

Për të përdorur faqen e internetit Alphagreenvape duhet të jeni 21 vjeç e lart.Ju lutemi verifikoni moshën tuaj përpara se të hyni në faqe.

Ne përdorim cookies për të përmirësuar faqen tonë të internetit dhe përvojën tuaj gjatë shfletimit të saj.Duke vazhduar të shfletoni faqen tonë të internetit, ju pranoni politikën tonë të cookie-ve

Na vjen keq, mosha juaj nuk lejohet

AD03 CBD/THC Stilolaps njëpërdorimësh me vapë me mbështjellës të rikarikueshëm të poshtëm Prodhuesi qeramike pa metal të rëndë me shije të pastër dhe avull të madh

Përshkrim i shkurtër:

Ne furnizojmë stilolapsin vape të disponueshme AD03 Vape CBD/THC/Delta 8 ose 9.Është avulli i madh dhe shija e pastër sigurojnë një përvojë cilësore.Ne kemi një staf të ditur shitjesh që mund t'ju udhëheqë drejt produkteve më të përshtatshme për nevojat tuaja dhe janë gjithmonë aty për t'ju ndihmuar gjatë udhëtimit tuaj.Ne shesim vetëm produkte të cilësisë më të lartë.Që nga ana tjetër u jep klientëve tanë përvojën më të mirë të mundshme.Në alphagreen, misioni ynë është të furnizojmë klientët tanë me produktet më cilësore në treg sot dhe të sigurojmë të njëjtët klientë se alphagreen ofron shërbimin më të mirë në treg.Ne mezi presim të bëjmë biznes me ju në të ardhmen.


 • Çmimi F0B:1,85 - 2,0 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 copë
 • Aftësia e furnizimit:300,000 Copë / Muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:T/T, PayPal, L/C, D/A, D/P
 • Detajet e produktit

  Si prodhues i pajisjeve vape në Kinë, ne kemi punëtorinë më profesionale GMP.Ne ofrojmë jo vetëm lloje të ndryshme fishekësh me cilësi të lartë, por edhe stilolapsa vape të disponueshme të llojeve të reja.Ne jemi duke zhvilluar vazhdimisht produkte të reja.Ne ofrojmë shërbimin OEM/ODM për klientët tanë, ju mund të jeni njëri prej tyre si klient i markës së bardhë.Për më tepër, shërbimi ndaj klientit me 5 yje është motori ynë i rritjes në industrinë e vapave CBD në planin afatgjatë.Përveçfishekdhestilolaps vape, ne gjithashtuofrojnëvape aksesorëdhepaketa të personalizuara.

   

  1. Prezantimi i produktit tëAD03CBD/THC stilolaps njëpërdorimshëm vape

  Stilolapsi i njëpërdorimshëm AD03 CBD/THC është një nga stilolapsat tanë më të njohur dhe më të qëndrueshëm të avullit të disponueshëm.Është një stilolaps i njëpërdorshëm i tipit mini, dhe është stilolapsi më i ngjashëm me duhani.Është bërë me majë qeramike për rezervuar xhami, tunxh pa plumb dhe pambuk të cilësisë së lartë.

  Megjithëse madhësia më e madhe e vrimës së marrjes së vajit është 1.7 mm, struktura e veçantë e bën shkallën e madhe të përthithjes.Përdorni sasi më të vogël të marrjes së vajit, por mund të avulloni më lehtë.Edhe pse AD03 ka vetëm 2 vrima të marrjes së vajit, ai u duk shumë mirë kur krahasohet me AT01 të rregullt me ​​katër vrima të marrjes së vajit.

  Ne morëm shumë reagime pozitive për këtë AD03, veçanërisht atë me bojë ari dhe rube, është shumë e popullarizuar tek moshat 20-40 vjeç.

  Bateria që ne përdorim Bateria e klasës A me kapacitet 350 mAh, mjafton plotësisht të avulloni një gram vaj, sepse bateria zvogëlohet gjatë ruajtjes ( Ne inspektojmë secilën bateri dhe vjetërojmë çdo bateri përpara transportit), për të parandaluar këtë problem, ne kemi projektuar një karikues port në fund.Kështu që nuk keni nevojë të kujdeseni për problemin e baterisë.

   

  2. Parametri i produktit ( Specifikimi ) iAD03 CBD/THC Stilolaps njëpërdorimshëm Vape

  Emri i produktit

  Fisheku i avullit CBD/THC/ AD03

  Materiali

  Metal/Xham Pyrex/Birale qeramike

  Kapaciteti i tankeve

  1.0ml/0.5ml

  Dimensioni

  D 10.5mm & L 94.3/106mm

  Vrima e marrjes së vajit

  2*1.0mm/1.5mm/1.7mm (Madhësia e personalizuar)

  Lloji i majës

  Vidhosni

  Rezistenca

  1.5 Ω

  Kapaciteti i baterisë

  350 mAh

  OEM/ODM

  Mbështetje

  3. Karakteristikat e produktit dhe aplikimi iAD03 CBD/THC Stilolaps njëpërdorimshëm Vape

  ——Shkalla e lartë e përthithjes, kostum për vaj të trashë.(Vrima e marrjes së vajit e personalizueshme)

  ——Me port të rikarikueshëm.

  ——Nuk ka metal të rëndë, lloj pa plumb.

  ——Përshtatet për lloje të ndryshme të vajit CBD/THC.

  ——Nuk ka dizajn të rrjedhjeve.

  ——Formula speciale e qeramikës

  ——Mbështetja e shërbimeve OEM/ODM

  4. Detajet e prodhimit tëAD03 CBD/THC Stilolaps njëpërdorimshëm Vape

  ① Injektoni me lehtësi vajin THC ose CBD, kapaciteti i rezervuarit 0,5 ml dhe 1,0 ml.

  ② Nuk ka metal të rëndë.

  ③ Shkalla e lartë e thithjes së vajit, kostum për vaj me trashësi të ndryshme.

  ④ Printimi i logos me porosi dhe ngjyra e ndryshme e majës, bëni markën tuaj

  ⑤ Lloji mini, 1gram vetëm 106 mm.

  ⑥ Bateria me kapacitet të madh 350 mAh, e mjaftueshme për një gram.

  ⑦ Porta e karikuesit në fund.

  Këshilla për përdorimin e cigareve elektronike

  1. Kur e përdorni, kini kujdes që të mos pini duhan shumë, nuk do të pijë duhan.Sepse kur pini duhan shumë fort, lëngu elektronik thithet drejtpërdrejt në gojën tuaj pa u atomizuar nga atomizuesi.Kështu e thithi lehtë tymin më shumë.

  2. Kur pini duhan, kushtojini vëmendje që të mbani një frymë për një kohë të gjatë, sepse një kohë e gjatë mund të bëjë që lëngu i tymit në fishek të atomizohet plotësisht nga atomizuesi, duke prodhuar kështu më shumë tym.

  3. Kushtojini vëmendje këndit të përdorimit.Mbajeni mbajtësen e cigares lart dhe mbajtësen e cigares të anuar poshtë.Nëse mbajtësi i cigares është ulur dhe mbajtësi i cigares është ngritur gjatë pirjes së duhanit, lëngu i cigares do të rrjedhë natyrshëm në gojën tuaj për shkak të gravitetit.

  4. Kur lëngu i tymit të thithet në gojën tuaj, ju lutemi hiqni bombën tymi.

  5. Fshijeni lëngun e tepërt të tymit brenda mbajtësit të cigares dhe sipër atomizuesit përpara përdorimit.

  6. Për të mbajtur baterinë me fuqi të mjaftueshme, fuqia e pamjaftueshme do të bëjë gjithashtu që lëngu i tymit të mos atomizohet plotësisht dhe të mos thithet në gojë.

  AD03 CBDTHC stilolaps njëpërdorimshëm vape me port të rikarikueshëm në fund Prodhuesi spirale qeramike pa metal të rëndë me shije të pastër dhe avull të madh (3)
  AD03 CBDTHC stilolaps njëpërdorimshëm vape me port të rikarikueshëm në fund Prodhuesi spirale qeramike pa metal të rëndë me shije të pastër dhe avull të madh (4)
  AD03 CBDTHC stilolaps njëpërdorimshëm vape me port të rikarikueshëm në fund Prodhuesi spirale qeramike pa metal të rëndë me shije të pastër dhe avull të madh (5)
  AD03 CBDTHC Stilolaps njëpërdorimshëm vape me port të rikarikueshëm në fund Prodhuesi spirale qeramike pa metal të rëndë me shije të pastër dhe avull të madh (7)

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni