Kina AD10 CBD/THC Pod Stilolaps njëpërdorimshëm Vape me mbështjellës të rikarikueshëm të poshtëm Prodhuesi qeramike Pa metal të rëndë me shije të pastër dhe avull të madh Fabrika dhe prodhuesit |Vapa alfagreen

Verifikimi i moshës

Për të përdorur faqen e internetit Alphagreenvape duhet të jeni 21 vjeç e lart.Ju lutemi verifikoni moshën tuaj përpara se të hyni në faqe.

Ne përdorim cookies për të përmirësuar faqen tonë të internetit dhe përvojën tuaj gjatë shfletimit të saj.Duke vazhduar të shfletoni faqen tonë të internetit, ju pranoni politikën tonë të cookie-ve

Na vjen keq, mosha juaj nuk lejohet

Stilolaps AD10 CBD/THC Pod njëpërdorimëshe me vapë me mbështjellës të rikarikueshëm të poshtëm Prodhuesi me spirale qeramike pa metal të rëndë me shije të pastër dhe avull të madh

Përshkrim i shkurtër:

Ne furnizojmë stilolapsin e disponueshëm AD10 Vape CBD/THC/Delta 8 ose 9.Është avulli i madh dhe shija e pastër sigurojnë një përvojë cilësore.Ne kemi një staf të ditur shitjesh që mund t'ju udhëheqë drejt produkteve më të përshtatshme për nevojat tuaja dhe janë gjithmonë aty për t'ju ndihmuar gjatë udhëtimit tuaj.Ne shesim vetëm produkte të cilësisë më të lartë.Që nga ana tjetër u jep klientëve tanë përvojën më të mirë të mundshme.Në alphagreen, misioni ynë është të furnizojmë klientët tanë me produktet më cilësore në treg sot dhe të sigurojmë të njëjtët klientë se alphagreen ofron shërbimin më të mirë në treg.Ne mezi presim të bëjmë biznes me ju në të ardhmen.


 • Çmimi F0B:1,88 - 2,15 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 copë
 • Aftësia e furnizimit:300,000 Copë / Muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:T/T, PayPal, L/C, D/A, D/P
 • Detajet e produktit

  Si prodhues i pajisjeve vape në Kinë, ne kemi punëtorinë më profesionale GMP.Ne ofrojmë jo vetëm lloje të ndryshme fishekësh me cilësi të lartë, por edhe stilolapsa vape të disponueshme të llojeve të reja.Ne jemi duke zhvilluar vazhdimisht produkte të reja.Ne ofrojmë shërbimin OEM/ODM për klientët tanë, ju mund të jeni njëri prej tyre si klient i markës së bardhë.Për më tepër, shërbimi ndaj klientit me 5 yje është motori ynë i rritjes në industrinë e vapave CBD në planin afatgjatë.Përveçfishekdhestilolaps vape, ne gjithashtuofrojnëvape aksesorëdhepaketa të personalizuara.

   

  1. Prezantimi i produktit tëAD10 CBD/THC Pod stilolaps njëpërdorimshëm vape

  Stilolapsa njëpërdorimëshe AD10 CBD/THC me pod është një nga stilolapsat e disponueshëm të njëpërdorimshëm të AD10 CBD/THC, është një nga stilolapsat tona më të fundit të lançuara në stilin e puff-bar, është i veçantë për vajin CBD/THC.Ajo mori formën e trupit të ngjashme me shiritin e puffit, një stil popullor në treg për kripën e nikotinës, kështu që ky do të jetë një stil popullor i stilolapsit të njëpërdorimshëm në treg.Ka të gjitha avantazhet që ka një shufër pudre.I lëvizshëm, kompakt, mjaftueshëm i lehtë që të mund ta çoni kudo, t'i avulloni në çdo kohë.

  Është një stilolaps i disponueshëm i tipit mini, të ndiheni mirë kur e mbani në dorë.Ne përdorim guaskë plastike për të ulur koston e këtij stilolapsi të pod vape, kështu që çmimi nuk është aq i shtrenjtë sa produktet e tjera të pod CBD.

  Megjithëse madhësia më e madhe e vrimës së marrjes së vajit është 1.7 mm, struktura e veçantë e bën shkallën e madhe të përthithjes.Përdorni sasi më të vogël të marrjes së vajit, por mund të avulloni më lehtë.

  Ne përdorim PCTG si material për rezervuarin e naftës, PCTG është një lloj plastik, por nuk ndikon keq në shëndetin tuaj.PCTG përdoret gjerësisht si ushqim, pije dhe enë mjekësore.

  Bateria që ne përdorim Bateria e klasës A me kapacitet 280 mAh, mjafton plotësisht të avulloni një gram vaj, sepse bateria zvogëlohet gjatë ruajtjes ( Ne inspektojmë secilën bateri dhe vjetërojmë çdo bateri përpara transportit), për të parandaluar këtë problem, ne kemi projektuar një karikues port në fund.Kështu që nuk keni nevojë të kujdeseni për problemin e baterisë.

   

  2. Parametri i produktit ( Specifikimi ) iAD10 CBD/THC Pod stilolaps njëpërdorimshëm vape

  Emri i produktit

  Fisheku i avullit CBD/THC/ AD10

  Materiali

  Spirale metalike/plastike/qeramike

  Kapaciteti i tankeve

  0.5 ml

  Dimensioni

  L 84mm & W 17mm & T 7mm

  Vrima e marrjes së vajit

  2*1.0mm/1.5mm/1.7mm (Madhësia e personalizuar)

  Lloji i majës

  Vidhosni

  Rezistenca

  1.4Ω

  Kapaciteti i baterisë

  280 mAh

  OEM/ODM

  Mbështetje

  meilyong (4)

  3. Karakteristikat e produktit dhe aplikimi iAD10 CBD/THC Pod stilolaps njëpërdorimshëm vape

  ——Stilolaps vape njëpërdorimëshe, e lehtë dhe e hollë.

  ——Me port të rikarikueshëm.

  ——Nuk ka metal të rëndë, lloj pa plumb.

  ——Përshtatet për lloje të ndryshme të vajit CBD/THC.

  ——Nuk ka dizajn të rrjedhjeve.

  ——Formula speciale e qeramikës

  ——Mbështetja e shërbimeve OEM/ODM

  4. Karakteristikat e produktit dhe aplikimi iAD10 CBD/THC Pod stilolaps njëpërdorimshëm vape

  ① Depozita vaji PCTG, me kapacitet 0,5 ml.

  ② Portativ dhe mini.

  ④ Printimi i logos me porosi dhe ngjyra e ndryshme e majës, bëni markën tuaj.

  ⑤ Bateri 280 mAh me kapacitet të madh me portë karikuese

  ⑥ Porta e karikuesit në fund.

  meilyong (5)
  meilyong (6)
  meilyong (7)
  meilyong (3)
  meilyong (8)
  meilyong (2)
  meilyong (1)

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni