Verifikimi i Moshës

Për të përdorur faqen e internetit Alphagreenvape duhet të keni moshën 21 vjeç ose më shumë. Ju lutemi verifikoni moshën tuaj para se të hyni në sit.

Ne përdorim cookies për të përmirësuar faqen tonë të internetit dhe përvojën tuaj duke shfletuar atë. Duke vazhduar të shfletoni faqen tonë të internetit, ju pranoni politikën tonë të cookies

Na vjen keq, mosha juaj nuk lejohet

AT01 Easy Press Vape CBD / THC / Delta 8 Fishek vaji pa plumb dhe pa metal të rëndë me shije të pastër dhe avull të madh

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i shkurtër : Ne furnizojmë fishekun e disponueshëm AT01 Easy Press Vape CBD / THC / Delta 8. Shtë me shije të pastër dhe avull më të madh. Ne kemi një ekip profesional R&D dhe shërbim të mirë para-kripës, pas kripjes. Prodhimet tona janë me reagime të mira dhe cilësi të lartë. Ashtë një rregull që cilësia është jeta. Presim të bashkëpunojmë me ju.


 • Çmimi FOB: 0,78 dollarë amerikanë - 0,88 dollarë / copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë
 • Aftësia e furnizimit: 300,000 Copë / Muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: T / T, PayPal, L / C, D / A, D / P
 • Detaje të Produktit

  Si prodhues i pajisjeve vape në Kinë, ne kemi dyqanin më profesional të punës GMP. Ne ofrojmë jo vetëm lloje të ndryshme fishekësh me cilësi të lartë, por edhe lloje të reja stilolaps të disponueshëm. Ne jemi vazhdimisht në zhvillim e produkteve të reja. Ne ofrojmë shërbimin OEM / ODM për klientët tanë, ju mund të jeni njëri prej tyre si klient i etiketës së bardhë. Për më tepër, shërbimi ndaj klientit me 5 yje është motori ynë i rritjes në industrinë e vapave CBD për një periudhë afatgjatë. Përveçfishek dhe stilolaps vape, ne gjithashtu sigurojnë vape aksesorë dhe pako të personalizuara.

   

  1. Prezantimi i produktit të Fishek Vape AT01 CBD / THC

  Shtypja e lehtë AT01 është e njëjta strukturë si fisheku ynë origjinal AT01, por është ai i azhurnimit krahasuar me AT01. Sepse është me tip të ndryshëm - Easy Press Cap. Fishekët AT01 janë me kapak rrotullues dhe duhet të punohet fiks për mbylljen e majës. Fisheku AT01 Easy Press është me kapak shtypi, kështu që kurseni punën dhe kohën tuaj. Moreshtë më i përshtatshëm dhe më lehtë.

  Këshilla është transparente ose gri si parazgjedhje. Por ngjyrat e tjera gjithashtu mund të personalizohen me një MOQ prej 3,000. Ne gjithashtu mbështesim shtypjen e logos dhe dizajnin e paketimit.

  Më e rëndësishmja, fisheku i shtypjes i lehtë AT01 është me më pak shpejtësi rrjedhjeje. Shtyp lehtë, por nuk mund të hapet përsëri. Prandaj, nuk shqetësoheni për rrjedhjen dhe humbjen e vajit tuaj.

   

  2. Parametri i produktit (Specifikimi) i  Fishek Vape AT01 CBD / THC

  Emri i produktit

   Fishek fishekësh CBD / THC / Easy Press AT01

  Materiali

     Spiralja metalike / qelqi Pyrex / Qeramike

  Kapaciteti i rezervuarit

  1.0ml / 0.5ml

  Dimensioni

  D 10.5 mm & L 42.3 / 51.8 mm    

  Vrima e marrjes së vajit

  4 * 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm Size Madhësia e personalizuar

  Lloji i këshillës

  Shtypni në

  Rezistenca

  1.4Ω

  Fije

  510

  OEM / ODM

   Mbështetje

   

  3. Tipari i Produktit dhe Zbatimi i Fishek Vape AT01 CBD / THC

  —— Këshillë për shtypjen e lehtë, shtypni me dorë në vend të makinës.

  ——Je Metal i Rëndë, i tipit pa plumb.

  —— Padinë për lloje të ndryshme të vajit CBD / THC.

  ——510 Standard.

  —— Asnjë Dizajn i Rrjedhjeve.

  —— Formula speciale qeramike

  ——Mbështetni Shërbimet OEM / ODM

  4. Detajet e Prodhimit të Fishek Vape AT01 CBD / THC

  Tip Krejt tip xhami, pa plastikë. Vështroni shëndetin tuaj

  ② Shtypni tipin, për të mos dalë në dritë.

  ③ Pa postë qendrore të metaleve të rënda (Nëse dëshironi të dini rreziqet e metaleve të rënda, ju lutemi lexoni artikullin më poshtë), tip tjetër për të zgjedhur.

  Rate Shkalla e lartë e thithjes së vajit, përshtatet për vaj me trashësi të ndryshme.

  Printing Printimi i logos me porosi dhe ngjyra e ndryshme e tipit, bëni markën tuaj.

  at01 (5)
  at01 (1)

  Cilat janë rreziqet e metaleve të rënda për njerëzit?

  Kini kujdes nga metalet e rënda që mund të shkaktojnë kancer

  Në lajme, shpesh mund të shohim se metalet e rënda mund të shkaktojnë ndonjë dëm në trupin e njeriut, veçanërisht ndotja e metaleve të rënda në mjedis, gjë që mund t'i bëjë njerëzit të sëmurë dhe madje të shkaktojnë kancer. Dhe metalet e rënda janë kudo në jetë, jo vetëm ndotja e mjedisit, madje edhe produktet kozmetike të përdorura nga miqtë femra përmbajnë metale të rënda. Conceshtë e mundshme që dëmi i tij për trupin e njeriut është shumë i fshehur, nuk është e lehtë të zbulohet, dhe ka shumë lloje të metaleve të rënda, dhe dëmtimi i llojeve të ndryshme të metaleve të rënda në trupin e njeriut është gjithashtu i ndryshëm. Atëherë le të shkojmë me të gjithë për të parë se cilat janë rreziqet e metaleve të rënda

  Plumbi, plumbi është një nga metalet e rënda më toksike në ndotjen e metaleve të rënda. Sapo të hyjë në trupin e njeriut, ajo do të dëmtojë drejtpërdrejt qelizat e trurit të njeriut, do të shkaktojë vonesë mendore të kancerit, do të shkaktojë vdekje të trurit dhe çmenduri tek të moshuarit, dhe madje rrezikon kancerin. .

  Merkuri, konsumimi i merkurit direkt hyn në mëlçi, dhe më pas dëmton shikimin dhe nervat e trurit. Uji përmban sasi gjurmë të merkurit. Nëse zëvendëson ujin që përmban zhivë për një kohë të gjatë, do të shkaktojë helmim kronik.

  Krom, dëmi më i drejtpërdrejtë është shkaktimi i çrregullimeve mendore dhe mpirjes së gjymtyrëve.

  Arsenik, ky metal i rëndë mund të shkaktojë pigmentim të lëkurës dhe keratinizim jonormal.

  Aldehidet mund të shkaktojë mosfunksionim të veshkave dhe sëmundje kardiovaskulare dhe cerebrovaskulare. Rreziku më i rëndësishëm është presioni i lartë i gjakut.

  Kobalt mund të shkaktojë dëmtime radioaktive të lëkurës.

  Vanadium, e cila ka efekte të caktuara në zemrën dhe mushkëritë e njeriut, mund të shkaktojë metabolizëm anormal të plazmës.

  Antimon, si kobalt, ka dëmtime radioaktive në lëkurë.

  Selen, njerëzit që janë tepër mbipeshë me selen vuajnë nga sëmundje marramendëse.

  Thallium mund të shkaktojë neuropati të shumëfishtë.

  Mangani mund të ndikojë në funksionin e tiroides, dhe është e lehtë të marrësh hipertiroidizëm.

  Kallaji, si plumbi, është shumë toksik dhe mund të shkaktojë kancer.

  Unë besoj se të gjithë kanë një kuptim të caktuar të rreziqeve të kaq shumë metaleve. Metalet e rënda janë të dëmshme për trupin e njeriut. Dëmi më serioz është se ato mund të shkaktojnë kancer dhe të rrezikojnë drejtpërdrejt jetën. Prandaj, ne duhet të shkaktojmë ndotje të konsiderueshme në jetën tonë, veçanërisht ndotjen e metaleve të rënda në mjedis, e cila mund të bëjë që këto metale të rënda të hyjnë në tokë dhe ujë. Kur njerëzit bien në kontakt me këto ujëra dhe tokë të ndotur, kjo do të shkaktojë helmim kronik, i cili do të çojë në disa probleme në trup. Sëmundjet kërcënojnë jetën.

  at01 (6)
  at01 (7)

  at01 (2) at01 (3)


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni